Termal Mest Çorap

Termal Mest Çorap
4.4 (87.27%) 11 Oy

Öze bir tasarım  olan ve “Neopren” kumaştan elde edilen Termal mest çorap, Diyanet işleri bakanlığı tarafından fetvası alınmış olup özel olarak yalnızca ülkemizde üretilmektedir. Abdest almayı oldukça kolaylaştıran Termal mest çorap soğuk havalarda üşümeyi engellemektedir. Oldukça geniş kullanıma sahip olan Termal mest çorap, soğuktan korumakla birlikte aynı zamanda su geçirmez özelliği bulunmaktadır.

Yumuşak ve elastik olan mest çorap, genellikle mest amaçlı kullanılsa da dağcılık, balıkçılık, outdoor ve avcılık faaliyetlerinde de soğuktan korunmak amacı ile sıklıkla tercih edilmektedir. Ayakların üşümesi ile ortaya çıkan hastalıklardan mest çorap sayesinde kolaylıkla korunabilirsiniz. Kullanım kolaylığı ve rahatlığı ile ülkemize oldukça fazla kullanıcı kitlesi bulunmaktadır.

Diyanet işleri başkanlığı tarafından fetvası verilen termal mest çorabı gönül rahatlığı ile abdest alırken kullanabilirsiniz. Geniş kapsamlı kullanım içeren termal mest çorap, cami, ofis veya günlük hayatınızda soğuktan korunmak ve abdest zamanında kolayca mest almak için kullanabilirsiniz. Özel kumaşı sayesinde ayakları soğuktan korur ve sıcak tutar.

Elastik termal yapısı bulunan ürün, ayak ve bilek kaslarını sarmaktadır. Kas ve eklem ağrıları gibi sorunlara oldukça etkilidir. Ülkemizde kısa bir süre önce satışa sunulan Termal mest çorap, bir çok kişi tarafından rağbet edilmiştir. Günümüzde hemen hemen herkesin kullanım kolaylığı nedeni ile kullandığı mest çorap bir çok faaliyette en önemli korunağınız olacaktır.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir