Smoke Forte

Smoke Forte
4.3 (85.71%) 14 Oy

basliksiz-1Günümüzde çoğu kişinin sigara bağımlısı olduğu görülmektedir. Sigarayı bırakmak isteyenler için bilim adamları tarafından geniş çaplı araştırmalar yapılmış olup bir kaç yıl içerisinde yapılan incelemeler sonucunda sigarayı bırakmanın en etkili yolu bulundu. Sigaraya başlamanın yaşı git gide düşerken uzmanlar tarafından bulunan bu harika buluş sigarayı bırakmak isteyenler için oldukça ideal bir üründür.

Sigara karşıtı olan Smoke forte, sigara bırakma hareketi olarak’ta tanımlanabilir. Smoke forte, başta ülkemiz olmak üzere bir çok ülke de satılmaktadır. Set halinde satılan smoke forte, içeriğinde 3 farklı adette ürün bulundurmaktadır. Bunlar 30 adet smoke forte markalı poşet çay, 30 adet smoke forte markalı bant ve 100 adet smoke forte markalı sigara filtresi’dir.

Bu eşsiz smoke forte seti tüm dünya da kullanılan sigara karşıtı üründür. Smoke forte ile alakalı olarak satışa sunulduğu günden bu yana hiç bir sağlık sorunu meydana gelmemiş olup sağlık açısından bir tehdit unsuru değildir. Ürünün güneş ışığından uzak, kuru ve serin alanlarda muhafaza edilmesi gerekiyor. Ürünü satın alacak olan kişilerin öncelikle sigarayı bırakma konusunda emin ve kararlı olmaları gerekmektedir. 

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir