Procare

Procare
4.4 (88.57%) 14 Oy

Saç, sakal ve bıyık için günümüzde üretilen en etkili serum olan Procare, kellik sorununu tamamen ortadan kaldırmaktadır. Saç sakal dökülmesine ve kellik sorununa çözüm olarak üretilen Procare, içeriğinde bulunan bileşenler ile bu konuda son derece etkili olduğunu kanıtlamıştır. İçeriğinde bulunan Aqua, Betula Alba, Propylene Glycol, Chamomilla Recutita, Panicum Miliaceum, Salvi Officinials, Urtica Dioica, Aquisetum Arvense, Humulus Lupulus, Chinchona, Camelia Sisensis, Tilia Cordata, Penthanol, Niacin ve Biotin bileşenleri ile oluşan Procare, saç derisine nüfuz ederek kılların yeniden çıkmasını ve eski saçlarınıza kavuşmanızı sağlamaktadır. Kellik sorununu tamamen ortadan kaldıran Procare, içeriğinde sahip olduğu bileşenler ile en etkili saç çıkarma  ürünü olarak nitelendirilmektedir.

Procare Saç Sakal Serumu Kullanımı

Saç, sakal, bıyık ve kaş için bu güne kadar ortaya çıkarılan tüm ürünlerin anası olarak bilinmektedir. Kullanımı oldukça basit ve pratiktir. Ürünü kullanmadan önce mutlaka yapmanız gereken uygulanacağı bölgenin temiz olup olmamasını kontrol etmektir. Temiz olduğundan emin değilseniz yıkayınız. Ardından durulayarak hafif bir şekilde nemli olmasını sağlayınız.  Cildiniz de gerekli olan yere procare serumu uygulayınız. Ardından masaj yaparak deriye yediriniz. Ürünü gerekli yerlere uyguladıktan daha sonra kesinlikle yıkamayınız. Gün içerisinde ürünü uyguladığınız bölge rahatsızlık vermeyecektir. Üründen maksimum fayda elde etmek için düzenli kullanılması gerekmektedir.

Procare saç, sakal serumu günümüze kadar herhangi bir yan etki şikayeti ile karşılaşmamıştır. Ürünü göz temasından kaçındırınız. Temas halinde bol su ile yıkayınız. Procare serumun içeriğinde bulunan bileşenlerden en az birine dahi alerjiniz bulunuyorsa kullanmayınız. Tüm cilt tiplerine uygun olarak tasarlanmıştır.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir