Megamax Kilo aldırıcı

Megamax Kilo aldırıcı
4.6 (92.31%) 13 Oy

Helal sertifikası ve ISO sertifikaları bulunan Megamax, Alman sağlık bakanlığı tarafından test edilmiş ve incelenmiştir. Kilo almak isteyenler için üretilen ürün toz halindedir. Tamamen bitkisel karışımlar ile bir araya getirilen Megamax, kilo aldırıcı ve besin takviyesi olarak adlandırılmakta olup 4 ve 9 kilogram arasında kilo artışı sağlamaktadır.

1 paketi 240 gram olan Megamax’ın her kullanımda 10 gram tüketilmesi gerekmektedir. Bir paket Megamax 24 günlük kullanım içermektedir. Toz halinde olmasından dolayı doğal süt ve meyve suları ile karıştırılarak tüketilebilir. Bir çok sağlıklı sebze ve meyveler ile bir araya getirilen Megamax, kakao, kudret narı meyvesi, keçi boynuzu tozu, meyve ve sebze ekstratı, polen, propolis, hindistan cevizi tozu, pudra şekeri, kına, süt tozu ve muz ekstratları gibi doğal karışımlar ile bir araya getirilmiştir.

Megamax Kilo Aldırıcı

240 gram paket halinde olan Megamax, uzmanlar tarafından gün içerisinde yalnızca iki defa kullanılması önerilmektedir. Belirli bir vakit ve zaman dilimi belirlenmeyen, ancak tüketicinin sabah ve akşam olmak üzere iki defa kullanması öngörülmektedir.

1 paket Megamax = 24 günlük tüketim

2 paket Megamax = 48 günlük tüketim

3 paket Megamax = 72 günlük tüketim

Son olarak 4 paket Megamax = 96 günlük tüketime denk gelmektedir.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir