Karmax Kar Zinciri

Karmax Kar Zinciri
4.5 (90%) 16 Oy

Araç kullanan kişilerin özellikle kış aylarında buzlanma ve kar yüzünden oldukça sıkıntı çektikleri herkes tarafından kabul edilebilen bir durumdur. Kar’da, Çamur’da ve Kum’da ilerlemekte zorluk çekmeden kolaylıkla Kar max kar zinciri sayesinde yolunuza patinaj çekmeden devam edebilirsiniz. 10 adet klipsten oluşan Karmax kar zinciri, en zor hava koşullarında dahi kolaylıkla yolunuza devam etmenizi sağlamaktadır.

Karmax Kar Zinciri

Sıradan metal kar zincirleri gibi takılması zor ve bir o kadar da zahmetli olmasının yanı sıra yalnızca 1 dakika gibi kısa bir süre içerisinde takılabilmektedir. Ülkemiz de satışa sunulduktan kısa süre sonra oldukça dikkat çeken Karmax kar zinciri, bir çok sürücü tarafından tercih edilmiş olup kısa süre içerisinde popüler olmayı  başarmıştır.

Kış aylarında metal kar zincirleri ile uğraşmak oldukça zahmetlidir. Bakıldığı zaman dondurucu hava ve soğukluk yüzünden metal kar zincirleri uğraşma zahmetine girmeden sadece bir dakikalık kısa bir süre içerisinde lastiklerinize takabilir ve yolunuza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Karmax plastik kar zinciri ile hiç durmadan yolunuza devam edebilirsiniz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir