Hair Fiber (Saç Dolgunlaştırıcı)

Hair Fiber (Saç Dolgunlaştırıcı)
4.3 (86.67%) 12 Oy

Yoğun iş ve günlük yaşantının verdiği stresler yüzünden çoğu kez saç bakımından uzaklaşıldığı görülmektedir. Sonuç olarak saç dökülmesi meydana gelerek içten içe mutsuzluk çoğalabilmektedir. Saç dökülmesine karşı özel bir formül ile tasarlanan Hair fiber, sağların gür ve parlak olmasını sağlamaktadır.

Saçın ham maddesi keratin proteinleri ve ipek lifleri ile bir arada bulunarak saça nüfus etmektedir. Saç ile temas olması ile anında etki göstererek saçların gür ve kalın görünmesini sağlamaktadır. Böylelikle daha dikkat çekici ve daha genç bir görünüm elde edebilirsiniz.

Hair Fiber saç spreyi olup içeriğinde bulundurduğu bileşenler ile saça temas halinde mıknatıs gibi yapışarak etki göstermektedir. Nano teknoloji sayesinde geliştirilen ürün, yağmur ve terlemelere karşı oldukça dayanıklı olup kullanımı ise oldukça pratiktir.

hair-fiber-sac-dolgunlastirici

Hair Fiber Saç Dolgunlaştırıcı Kullanımı

Spreyi uygulayacağınız bölgeye en az 10-15 cm mesafede tutunuz. Ancak kullanıma geçmeden önce 5-10 saniye boyunca çalkalayınız. Ardından gerekli bölgelere belirtilen mesafede uygulamaya başlayınız. Saçlarınız da hayal ettiğiniz görünümü elde edene kadar uygulamaya devam ediniz.

Dilediğiniz görünümü sağladıktan daha sonra dilerseniz saçınızı fönleyebilir ya da kurumasını bekleyebilirsiniz. Ürünü saçınıza uyguladıktan sonra gün içerisinde yıkamanıza gerek kalmayacaktır. Ürün sizi gün içerisinde hiçbir şekilde rahatsız etmeyecektir.

Hair Fiber Saç Spreyi İçeriğinde Neler Bulunuyor?

Saçlara doğal bir görünüm veren Hair Fiber Saç spreyi, içeriğinde bulundurduğu bileşenler ile anında etki sağlayarak gür ve kalın tellerin çıkmasının sağlamaktadır. Ürünün içeriğinde propana, dimethyl ether ethanol, arcylic copolymer, pigment ve frangrance doğal bileşenler bulunmaktadır.

Nano teknoloji sayesinde ürün, terleme ve yağmura karşı son derece dayanıklı olup gün içerisinde hiç  bir şekilde rahatsızlık vermemektedir.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir