Förbix GTS 35 Çok Amaçlı Temizleyici

Förbix GTS 35 Çok Amaçlı Temizleyici
4.6 (91.76%) 17 Oy

Oldukça fazla alan da kullanılabilen Förbix GTS 35, içeriğinde bulundurduğu özel formül ile en zor lekeleri dahi anında çıkarabilmektedir. Akla gelen tüm temizlik alanlarında kullanılabilen Förbix, sanayi, restoran, ev ve otomobillerde de kullanılmaktadır. 100’den fazla kullanım  alanı bulunan temizlik ürünü, çıkması bir hayli zor olan tüm lekeleri kolaylıkla çıkarmaktadır.orbixx

Gıda, tekstil, tezgah, bant, kasa, makine ve kanca gibi zor lekelere teslim olan bölgeler Förbix ile kolay ve zahmetsiz bir şekilde çıkarılabilmektedir. Son zamanlar da adından sıklıkla bahsettiren Förbix, ülkemiz de satışa sunulduktan kısa bir süre içerisinde oldukça popüler olmuş bir çok kişi tarafından temizlik ürünleri arasında ilk tercih edilerek ön plana çıkmaktadır.

Güçlü etkisi ile tüm inatçı lekeler ile başa çıkabilen mucizevi ürün, et kesimleri, süt işletmeleri, restoran, yemek fabrikası ve mazbahalarda en sık kullanılan temizlik ürünüdür.

ONLİNE FMRBİX SATIŞ SİTESİ: http://www.forbixgts35satis.com/

Temizlik ihtiyacının tüm alanlarında etkili olan Förbix GTS 35, özellikle ev, ofis ve otomobiller de sıklıkla tercih edilmektedir. Güçlü leke çıkarıcı özelliği ile otomobillerin iç bakımı koltuk, tavan, döşeme ve dış tarafın da bulunan tüm lekeleri anında çıkarabilmektedir.forbix

Evin her bölümünde kullanılabilen Förbix, mutfakta oldukça etkili olmasının yanı sıra kaza ile halıya dökülen çay, kahve, meyve suları gibi çıkması zor lekeleri kolaylıkla çıkarabilmektedir.

Yalnızca leke çıkarda değil, aynı zaman da dezenfekte özelliği de bulunan Förbix, kötü koku yapan lavabo, çöp konteynırları ve Pazar yerleri gibi alanlarda kullanılarak kötü kokunun giderilmesini sağlayabilmektedir.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir