D’Silver Jel Performans Arttıcı

D’Silver Jel Performans Arttıcı
4.3 (85%) 8 Oy

D’Silver Jel, bilim adamları tarafından yoğun çalışmalar sonucu keşfedilen penis büyütücü kremdir. Erkeklerin genel olarak yaşadığı cinsel sorunlar için özel olarak tasarlanmıştır. İçeriğinde kimyasal madde bulundurmayan tamamen doğal bileşenler  ile bir araya getirilmiştir. Cinsel ürünler arasında en etkin sonuç veren D’Silver jel, kısa süre içerisinde peniste büyüme, kalınlaşma ve geciktirici işlevleri sergilemektedir.

Cinsel ilişki sırasında 5-10 dakika süren zamanı yaklaşık olarak 35-40 dakikaya çıkarmaktadır. Oldukça etkili olan bu mucizevi ürün, günümüze kadar satışa sunulan performans arttırıcı ürünler arasında en çok rağbet edilen ürün olarak ön plana çıkmaktadır. Ülkemiz de son zamanlar da piyasaya sunulan bu ürün, kısa süre içerisinde popüler olmuş ve bir çok kişi tarafından kullanılmaktadır. Sağlık açısından bilinen herhangi bir sorun teşkil etmeyen ürün,  18 yaş üstü erkekler için uygundur.

D’Silver Jel’i Kimler Kullanabilir?

18 yaş üstü erkeklerin bilinen her hangi sağlık sorunu ( diyabet, kalp rahatsızlığı ya da yüksek tansiyon) bulunmayan herkes tarafından rahatlıkla kullanılabilmektedir. Ancak 18 yaş altı erkeklerin henüz gelişimlerini tamamlamadıkları için uygun görülmemektedir. Bunun yanı sıra 18 yaş altı erkeklerin kullanmaları sonucunda istenmeyen sağlık sorunlarına yol açabileceği söylenmektedir.

D’Silver Jel Özellikleri

  • 4-5 cm peniste büyüme sağlamaktadır. Aynı zaman da penisin kalınlaşmasını sağlamakta olup bu durum kullanıcıların bünyesine göre değişkenlik gösterebilmektedir.
  • Gözle görülür etki sağlamaktadır.
  • Erken boşalma sorununu kısa bir süre içerisinde tamamen ortadan kaldırmaktadır. İlişki süresini uzatmaktadır.
  • Erkeklerin özgüven sorununu çözer. Psikolojik olarak sex sorunu yaşayan kişilerin problemlerini çözmektedir.
  • Normalden daha hızlı ereksiyon imkanı sunar.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir