Dexe Şampuan

Dexe Şampuan
4.7 (93.33%) 15 Oy

Dünya’nın her yerinde bir çok kişinin saç dökülmesi ve kellik sorunu yaşandığı bilinmektedir. İş stresi, okul stresi veya farklı nedenler ile yapılan stresler yüzünden saçlara yeteri kadar özen gösterilmemektedir. Dökülen ve zayıf saçlar için geliştirilmiş olan aynı zamanda mucizevi bir ürün olarak nitelendirilen Dexe şampuan, saç köklerine doğrudan nüfus ederek saç hücrelerini güçlendirmektedir. Yoğun bir çalışma sonucu keşfedilen Dexe şampuan, içeriğinde bulundurduğu tamamen doğal keratinler ile saçlara statik elektrik vermektedir.

Böylece saçlara doğrudan mıknatıs gibi yapışarak dolgun ve canlı bir görünüm sağlamaktadır. Bay ve bayanlar tarafından oldukça rağbet edilen ürün, içeriğinde bulundurduğu melanin sayesinde beyazlaşan saç telleri için eksik olan proteinleri gidererek saçların doğal rengine kavuşmasını sağlamaktadır.

Ortalama 1 yıl gibi bir kullanım gerektiren Dexe şampuan, düzenli kullanım ile 1 yıl içerisinde %80-90 oranında gözle görülebilir ciddi bir etki sağlamaktadır. Kullanımı ardından etkisini hissettiren devasa ürün, saçlara gerekli protein ve hacmi kazandırarak sık ve dolgun görünüm elde etmenizi sağlıyor.

DEXE ŞAMPUAN KULLANIMI 

Dexe şampuanın kullanımı bir hayli kolay ve pratik olup kısa süre içerisinde etkisini göstermektedir. Dexe şampuan içerisinde toplam da üç adet ürün bulundurmaktadır. Birisi ürünü uygularken kullanmanız gereken eldivendir. Diğer ikisi ise A ve B çeşidin de iki Dexe şampuandır. Ürünü kullanmak için öncelikle eldiveninizi takınız. Ardından A ve B çeşidinde olan iki ürünü eşit miktarda bir kaba doldurunuz ve 2 dakika boyunca karıştırınız.  

Dexe şampuan hazır hale geldikten sonra eşit miktarda saçlarınızın her tarafına sürünüz. Ürünü uygularken kesinlikle göz ile temas ettirmeyiniz. Temas halinde öncelikle bol su ile yıkayınız. Ürünün herhangi bir yan etkisi ya da cilt sağlığı konusunda herhangi bir riski bulunmamaktadır. Başta ülkemiz olmak üzere dünya’nın bir  çok yerinde kullanılmaktadır.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir