Cosmigramİnstalift (Cilt Bakım Ürünü)

Cosmigramİnstalift (Cilt Bakım Ürünü)
4.5 (89.33%) 15 Oy

Cosmigram İnstalift tamamen doğal karışımlar ile bir araya getirilerek oluşan muhteşem kozmetik üründür. Son zamanlar da adından sıklıkla bahsettirmeyi başaran ürün, ülkemizin 27 ilinde, 63 seçkin eczanede satışa sunulmaktadır. Her geçen gün daha fazla tercih edilme konusu haline gelen ürün, yavaş yavaş ülkemizde bulunan tüm eczanelerde yerini almaya başlıyor. Ürünün amacı cildin her hangi bir yerinde bulunan kırışıklık ve sarkmaları önlemek ve gün içerisinde kalıcı etki sağlayarak genç bir görünüm elde etmektir.

cosmegraminstalift

Ürünün yapım aşamasında üzerinden yoğun bir çalışma yapıldığı belirtilirken son zamanlar da çıkarılan cilt bakımı ürünleri arasında en popüler olduğu görülmektedir. Ülkemiz de yapılan bir lansmana yaklaşık olarak 2000 eczacının katıldığı bildirilirken, 2017 yılı itibari ile  hemen hemen her eczanede yerini alması bekleniyor. Ürünü kullanan kullanıcıların memnuniyeti üzerine git gide yaygınlaşan Cosmigram İnstalift, en iyi  ve en etkili kozmetik ürün olarak göze çarpmaktadır. Alnın karışık görünmesi, göz altı torbaları ve sarkan cildi adeta yenileyen ve gün içerisinde kalıcı etki sağlayan kozmetik ürün 90 saniye içerisinde cildinizi genç bir görünüm sağlıyor.

Ürünün Kullanımı

instalifttÜrünüm uygulamadan önce cildinizi temizleyiniz. Parmağınıza az miktarda İnstalift’ten alarak dairesel bir şekilde  gerekli alana uygulayınız. Uygulamayı yaptığınız bölgede ikinci kez ürünü kullanmayınız.  Ürünü uyguladığınız bölgeye 90 saniye boyunca hiçbir şekilde dokunmayınız. Kurumasını bekleyiniz. Kuruduktan daha sonra dilerseniz fandöten kullanabilirsiniz. 

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir