Çitimax Temizlik İksiri

Çitimax Temizlik İksiri
4.5 (89.23%) 13 Oy

Tamamen yerli üretim olan ve aynı zaman da Türk bilim adamları tarafından  keşfedilen Çitimax, temizlik iksiri olarak adlandırılmakta olup çok amaçlı temizleyicidir. Günümüz de var olan temizlik ürünleri arasında en etkili olan Çitimax, en zorlu lekelere anında etki ederek kolaylıkla çıkmasını sağlamaktadır. Henüz yeni satışa sunulmaya başlanan bu eşsiz temizlik iksiri üzerinde yoğun bir araştırma ve çalışmalar gerçekleşmiştir.

citimax-temizlik-profesoru-768x305

Yerli üretim olması dolayısı ile ülkemiz de yoğun bir talep  sergilemekte olup inatçı lekeler için en ideal temizlik ürünü olarak nitelenmektedir. Özellikle ev hanımlarının oldukça dikkatini çekmeyi başaran Çitimax, bu sayede popülerliğini bir hayli üst seviyelere taşımayı başarmıştır. Lekeleri çıkarmanın yanı sıra dezenfekte özelliği bulunan çok amaçlı temizleyici, kötü kokuları gidererek parlak ve hoş koku ile en iddialı ürün olarak on plana çıkmaktadır.

Çitimax Kullanım Alanları

Yüzden fazla kullanım alanına sahip olan Çitimax, leke çıkarmada tartışmasız en ideal temizlik ürünü diyebiliriz. Özellikle ev, restoran, ofis, tekstil ve sanayi ortamında sıklıkla kullanılan ürün, araçların  iç ve dış bakımında da kullanılmaktadır. Güçlü bir etkiye sahip olmasından dolayı leke ayırt etmeden en zorlu olan lekeleri dahi saniyeler içerisinde gidermektedir. Günlük hayatta giydiğiniz her hangi bir kıyafetiniz üzerine dökülebilecek olan kahve, çay, meyve suları gibi leke yapıcı yiyecek ve içecekleri Çitimax ile kolayca giderebilir ve bu sorunu ortadan kaldırabilirsiniz.

citimax-video-768x287

Temizlik iksiri olarak adlandırılan Çitimax’ın kullanımı ise oldukça pratiktir. Gayet basit bir kullanıma sahip olmasından dolayı zahmet gerektirmez ve kolaylıkla temizleme işlemi yapmaktadır. Lekeli olan bölgeye Çitimax’tan uygulayınız ve herhangi bir sünger yardımı ile ovalayınız. Ardından temiz bir bez ile ürünü uyguladığınız bölgenin üzerinden geçerek gayet temiz olduğu kendi gözleriniz ile şahit olabilirsiniz.

citi

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir