Black Marble Sakal Serumu

Black Marble Sakal Serumu
4.6 (91.76%) 17 Oy

Erkekler için vazgeçilmez olarak kabul edilen ve adeta yaşam tarzı haline getirilen sakal ve bıyık sorununa günümüze kadar bir çok yöntemler denenmiştir. Denenen tüm yöntemler neredeyse hiçbir etki sağlamayarak buna karşın farklı etkilere yol açabilmekte idi. Son zamanlar da üzerinde yoğun çalışma ve testler yapılan sakal  ve bıyık serumu oldukça popüler olmaya başlandığı görülmektedir. Dünyanın neresinde olursa olsun neredeyse tüm erkekler için sakal ve bıyığın tartışılmaz yaşam tarzı olduğu görülebilmektedir. Buna paralel olarak seyrek ve yavaş uzayan  sakallar da bir o kadar sorun haline gelebilmektedir.

Ülkemizde satışına başlanan mucizevi ürün Black Marble (Kara Yılan Yağı), kısa süre içerisinde oldukça etkili olup bir çok kişi tarafından oldukça rağbet edilmeye başlanmıştır. Ürün içeriğinde kesinlikle kimyasal madde ya da zararlı hiçbir bileşen bulundurmamaktadır. Tamamen doğal içerikleri ile üretilen Black Marble, deriye tam etki ederek sakalların kısa süre içerisinde eskisine oranla daha hızlı ve daha gür çıkmasını sağlamaktadır.

Deri üzerinde bulunan ölü hücreler yüzünden cildiniz gerekli onarımı yapamıyor. Böylelikle sakallarınızın seyrek ya da yavaş uzaması meydana gelmektedir. Düzenli ve disiplinli kullanım ile beraber  %100 sonuç alınacağını kanıtlayan Black Marble, direkt olarak deriye nüfuz ederek ölü hücreleri deriden atmaktadır. Ölü hücrelerin yerine yeni hücreleri onararak sakallarınızın güçlü, sağlıklı ve hızlı uzamasını sağlamaktadır.

Black Marble Kullanımı

Kullanımı oldukça basit ve kullanışlıdır. Öncelikle yapmanız gereken sakallarınızı ılık su ile yıkayarak temiz bir havlu yardımı ile durulamaktır. Ardından ürünü yeteri kadar gerekli alana uygulayarak hafif sertlikte masaj yapmaktır. Deriye iyice yedirdikten daha sonra kesinlikle su gibi sıvılar ile temas ettirmemeye özen gösteriniz. Gün içerisinde 2 defa kullanmanız etkisini göstermesi için yeterli olacaktır. Göz ile temas ettirmeyiniz. Temas olduğu anda bol su ile yıkayınız. Herhangi bir yan etkisi bulunmamaktadır. Tamamen sağlıklıdır. Dünya sağlık örgütü tarafından sertifikalı kozmetik üründür. 

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir